VYDAVATELSTVÍ MILADA KAREZNoty - CD - Kontakty na nás - Coda - Úvodní stránka
OSTATNÍ

Albert Schweitzer: JOHANN SEBASTIAN BACH - PRVNÍ ÚPLNÉ ČESKÉ VYDÁNÍ!

Jedno z nejvýznamnějších a obsáhlých děl o životě a hudbě patrně nejvýznamnějšího hudebního skladatele všech dob s mnoha stále platnými informacemi pro interpretaci jeho skladeb týkajícími se např. tempa, frázování, artikulace, ornamentů a mnoho dalšího. Nejen pro vážné zájemce o klasickou hudbu a zejména o hudbu J.S. Bacha je to nezbytná kniha.


2017,720 stran, cena je 499 Kč,- (plus poštovné); objednávky na: www.vydavatelstvikarez.comPEXESO - HUDEBNÍ NÁSTROJE - 2. vydání - dvojjazyčná verze (česky a anglicky)

Hravou formou se děti seznamují s různými hudebními nástroji a zároveň si procvičují paměť. Uvedené názvy nástrojů vycházejí ze všeobecně používaných termínů" např. tahací harmonika (akordeon), jazzová kytara (gibson), elektrické piano (keyboard). Hru mohou hrát dva až čtyři hráči.


2017, cena je 49 Kč,- (plus poštovné).REPETITORIUM HUDEBNÍCH FOREM A ŽÁNRŮ

"Cílem této publikace je orientovat čtenáře v oblasti hudebních forem a žánrů a to na podkladě tradičně ustáleného pohledu na tuto problematiku. Při jejím zpracování jsem proto vycházel z dostupné literatury a ze své dlouholeté pedagogické praxe spojené s výukou této teoretické disciplíny". Stanislav Jelínek

ukázka,

2011, 50 stran, formát A5, cena je 99 Kč,- (plus poštovné).HUDEBNÍ ZÁLOŽKY

Knižní záložky připomínající pět našich významných skladatelů. Tato kolekce byla vydána při příležitosti zařazení jubilea Bohuslava Martinů mezi výročí UNESCO 2009-2010

2008,cena je 25 Kč,- (plus poštovné).